Elinize kolayca oturan ve dosyalama, depolama, ürün etiketleme ve ekipman tanımlama gibi tüm masaüstü ve mobil etiketleme gereksinimlerinizi karşılayan hafif ve taşınabilir elektronik etiket basma sistemi.

Kullanımı kolaydır

Ergonomik düğmeleri ve entegre klavyesi ile, LW-400'ün kullanımı kolaydır. Özel düğmeleri kesme ve basma işlevlerine hızlı erişim sunar buna karşılık bir dahili bellek en sevdiğiniz 50 etiket tasarımını kaydedip, istediğiniz zaman kullanabilmenizi sağlar. Kalan bant bir pencere yardımıyla kontrol edilebilir.

Çok işlevli

LW-400, dört adede kadar satır baskısı alır ve sekiz barkod standardı 14 yazıtipi, beş karakter boyutu, 487 sembol, 87 kenarlık ve koyu, italik, konturlu ve gölgeli dahil 10 stil ile çok yönlülük sunar. LW-400’ün arkadan aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde, karanlıkta veya parlak güneş ışığında bile etiketlerinizin nasıl görüneceğini görün.

Esnek bant seçenekleri

Epson'un 6, 9, 12 ve 18 mm genişliğindeki geniş bant seçenekleri hemen hemen tüm etiketleme ihtiyaçlarını karşılar. Bu ürün yelpazesi standart, siyah, şeffaf ve üzerine yazılabilir mat kağıt etiketleri, floresan ve pastel gibi çeşitli renkleri ve iki farklı güçte yapışkanı içerir. Tüm Epson etiketleri suya, sıcak ve soğuk koşullara karşı dayanıklıdır.

Ekonomik

LW-400 etiket marjlarını en aza indirerek, bant başına daha fazla etikete sahip olmanızı sağlar ve Epson'un 9 metrelik bandı ekonomik bir tekrar doldurma olanağı sunar. Çalışmaya başlamanız için dört metrelik etiket bantları ürüne dahil edilmiştir.